Animacje poklatkowe – filmy stop motion w Krakowie

Filmy Stop Motion w Krakowie to połączenie techniki timelapse lub hyperlapse przy jednoczesnej aktywnej ingerencji fabularnej i animacji przedmiotów nieożywionych. Przy produkcji Stop Motion nie skupiamy się na upływie czasu, a twórczym animowaniu przedmiotów lub ludzi. Animacja poklatkowa umożliwia odkrywanie zupełnie nowych możliwości oraz zdanie się na nieograniczoną wręcz wyobraźnię. To zdecydowanie nasza ulubiona forma wyrazu, którą, mamy nadzieję, że również i Wy pokochacie! By bliżej zapoznać się z jej możliwościami, odwiedź nasze studio filmowe Kraków.

Filmy Stop Motion w Krakowie — daj się ponieść wyobraźni

Marzysz o tym, by filmy reklamowe w Krakowie, które dla Ciebie stworzymy, miały w sobie coś niepowtarzalnego? Poklatkowa animacja z pewnością pozwoli to osiągnąć! Nasze studio fotograficzne w Krakowie przystosowane jest do tego, by móc tworzyć w nim zdjęcia, które zostaną poddane animowaniu. Dzięki temu zrealizowany przez nas film promocyjny będzie na tyle oryginalny, że z pewnością stanie się ciekawym materiałem, dzięki któremu przyciągniesz wielu nowych klientów. Produkcja Stop Motion to świetna inwestycja dla każdej firmy.

 

Animacje poklatkowe — od pomysłu do filmu reklamowego

Jeśli filmy poklatkowe w Krakowie stanowią dla Ciebie ciekawą formę wyrazu, chętnie stworzymy dla Ciebie film reklamowy przy wykorzystaniu właśnie tej techniki. Wiesz, co dokładnie chciałbyś umieścić w produkcji Stop Motion? A może zupełnie nie masz pomysłu? Niezależnie od odpowiedzi na to pytanie nasze studio filmowe chętnie podejmie się produkcji filmu poklatkowego. Na samym początku opracujemy projekt, który będzie uwzględniał wszystkie pomysły i gotowy scenariusz. Na jego podstawie wykonamy zdjęcia przedmiotów lub osób, które w następnej kolejności zostaną poddane animacji — tak, by w ciekawy sposób przedstawiały to, na czego promocji Twojej firmie najbardziej zależy! Technika poklatkowa to sposób na przyciągnięcie uwagi nawet najbardziej wymagającego klienta. Wersja finalna filmu promocyjnego, który stworzymy na Twoje zamówienie, z pewnością pozytywnie zaskoczy nawet Ciebie!

 

Produkcja Stop Motion i nie tylko

Animacja poklatkowa w Krakowie to nie wszystko, na co możesz liczyć w naszym studio filmowym. Z myślą o stworzeniu materiału, który będzie zachwycał pod każdym kątem, realizujemy także filmy z drona w Krakowie. To właśnie dzięki nim możemy korzystać z ujęć z perspektywy ptaka, co jeszcze bardziej wzbogaca przygotowane przez nas materiały. Filmy poklatkowe dają też możliwość wykorzystania hyperlapse w Krakowie. Technika poklatkowa w połączeniu z hyperlapse pozwala wypracować naprawdę zachwycający efekt. Jesteśmy pewni, że w ten sposób swoją działalnością zainteresujesz wielu potencjalnych klientów.

 

Chcesz zamówić filmy Stop Motion w Krakowie? Skontaktuj się z nami, a omówimy Twoje potrzeby i wspólnie opracujemy projekt, na którego podstawie zostanie zrealizowana produkcja animacji poklatkowej. Decydując się na nasze usługi, możesz mieć pewność, że zajmiemy się przygotowywanym dla Ciebie filmem od samego początku aż do właściwego montażu.