Hyperlapse w Krakowie

Produkcja hyperlapse w Krakowie to jedna z usług, którą zrealizuje dla Ciebie nasze studio filmowe. Technika hyperlapse stanowi innowację w klasycznym ujęciu typu timelapse. Oprócz wykonywania zdjęć w ustalonych odstępach czasowych i optycznej kompresji czasu, ujęcia hyperlapse pozwalają tworzyć wirtualne podróże. Efekt niemal trójwymiarowego przemieszczania się uzyskujemy dzięki zmianie położenia kamery pomiędzy każdą fotografią. W zdjęciach poklatkowych hyperlapse niezwykle istotny jest proces stabilizacji i odpowiedniej kontroli tempa. Warto jednak poświęcić czas, często nawet wiele godzin, dla kilkusekundowego ujęcia końcowego, które naprawdę robi wrażenie!

Filmy hyperlapse w Krakowie — postaw na niestandardowe rozwiązanie

Jeśli marzysz o tym, by film promocyjny lub reklamowy, który dla Ciebie stworzymy, miał w sobie coś niepowtarzalnego, produkcja hyperlapse jest w sam raz dla Ciebie! Nasze studio fotograficzne w Krakowie to miejsce, w którym tworzymy ujęcia hyperlapse pozwalające w ciągu kilku sekund przenieść się w miejscu i czasie. Brzmi intrygująco? Jeśli właśnie w taki sposób chcesz przyciągnąć klientów, zdecyduj się na realizację filmu przy wykorzystaniu techniki hyperlapse. Zapewniamy, że osiągnięty efekt będzie robił ogromne wrażenie, co pozwoli zaciekawić wiele nowych osób. Filmy hyperlapse to także świetny sposób na to, by w ciągu kilku minut, w atrakcyjny wizualnie sposób zaprezentować wiele różnorodnych przestrzeni co ciężko zrobić osobiście.

 

Produkcja hyperlapse i nie tylko

W naszym studio tworzymy filmy reklamowe w Krakowie przy wykorzystaniu wielu technik. Hyperlapse to tylko jedna z nich. Tworzymy również animacje poklatkowe w Krakowie, więc jeśli tylko chcesz wzbogacić swój film o tak ciekawe rozwiązania, zgłoś się do nas! Przy realizacji filmów promocyjnych staramy się też wykorzystywać inne nietypowe ujęcia, których otrzymanie umożliwiają nam na przykład filmy z drona w Krakowie. Jak widzisz produkcja hyperlapse w Krakowie to wiele możliwości, z których warto skorzystać, by stworzyć ciekawy film promocyjny. Jesteśmy pewni, że obok materiału, w którym wykorzystano ujęcia hyperlapse i inne efekty specjalne nikt nie przejdzie obojętnie!

 

Produkcja hyperlapse w Krakowie — dbamy o każdą klatkę

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz mieć pewność, że zajmiemy się dosłownie wszystkim. Wspólnie przygotujemy scenariusz filmu hyperlapse, który będzie uwzględniał wszystkie pomysły — zarówno Twoje, jak i nasze własne. W następnej kolejności zajmiemy się realizacją zdjęć nadających się do ujęć hyperlapse. Gdy wszystko będzie gotowe pora przejść do montażu, który pozwoli stworzyć film hyperlapse, o jakim marzysz.

 

Oczywiście wszystko zależy od Twojego pomysłu. Jeśli zamiast filmu hyperlapse bardziej interesują Cię filmy poklatkowe w Krakowie, tym także chętnie się zajmiemy. A może połączymy różne techniki, by stworzyć coś niepowtarzalnego? Skontaktuj się z nami, a wspólnie przygotujemy projekt filmu promocyjnego, z którym ciężko będzie konkurować. Jesteśmy pewni, że niezależnie od branży, w jakiej pracujesz, pozwoli to przyciągnąć wielu klientów.