Filmowanie z powietrza – zdjęcia z drona Kraków

Ostatnie lata przyniosły niesamowity skok technologiczny. Dziś filmowanie z powietrza w Krakowie nie wymaga wykorzystania helikopterów oraz niezwykle kosztownych systemów stabilizacji obrazu. By wykonać zdjęcia i filmy z lotu ptaka wystarczy skorzystać z poręcznych dronów, które pozwalają na ujęcia z powietrza w doskonałej rozdzielczości 4K. W ten sposób jesteśmy w stanie sfilmować praktycznie każdy obiekt na powierzchni ziemi, umiejętnie sterując przy tym ruchem naszej latającej kamery. Zdjęcia z drona w planie totalnym, widzianym z góry, wzbogacą każdy film, wskazując na otwartość perspektyw Twojej firmy.

Zdjęcia z drona Kraków

 

Chcesz zaprezentować swój produkt lub usługę zupełnie z innej perspektywy? Zdjęcia z drona, które zrealizuje studio fotograficzne w Krakowie to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie! Fotografia z drona, do której wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt fotograficzny, pozwala uchwycić to, co przy stosowaniu tradycyjnych ujęć byłoby właściwie niemożliwe. Dzięki możliwości filmowania i robienia zdjęć z powietrza jesteśmy w stanie stworzyć oryginalne filmy reklamowe w Krakowie dla Twojej firmy, a także uwiecznić chwile, które chcesz zapamiętać na zawsze.

 

Filmy z drona

 

Filmy z lotu ptaka w Krakowie pozwalają na uchwycenie tego, czego na ziemi zupełnie nie widać. Jeśli chcesz zaprezentować swoją markę z jak najlepszej strony, to filmy z powietrza zrealizowane za pomocą drona przez nasze studio filmowe Kraków z pewnością pozwolą to osiągnąć. Nasza ekipa nakręci film z drona z perspektywy lotu ptaka, o którym będzie głośno nie tylko wśród Twoich klientów, ale także konkurencji. Wideofilmowanie dronem to usługa, której chętnie się dla Ciebie podejmiemy zarówno w przypadku jeśli masz konkretną koncepcję, jak i wtedy, gdy zupełnie nie masz pomysłu. Wspólnie opracujemy projekt, dzięki któremu ujęcia z powietrza będą na tyle atrakcyjne, że każdy, kto obejrzy zrealizowany w ten sposób film, będzie chciał go zapętlać.

 

Dbamy o każdą klatkę – nawet w powietrzu!

 

Filmowanie z powietrza w Krakowie to nie wszystko, co jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić. Decydując się na nasze usługi, możesz mieć pewność, że produkowanymi dla Ciebie materiałami zajmiemy się w sposób kompleksowy. Co to znaczy? Na początku wspólnie z Tobą zajmiemy się przygotowaniem projektu – w przypadku filmu z drona będzie to profesjonalny scenariusz. Otrzymane dzięki temu ujęcia z powietrza obrobimy w taki sposób, by każdą klatkę wyeksponować jak najlepiej. Możliwość zastosowania takich efektów specjalnych jak hyperlapse w Krakowie, czy animacje poklatkowe w Krakowie daje nam jeszcze większe pole do popisu.

 

Jeśli więc chcesz nakręcić film z drona, a dodatkowo interesują Cię filmy poklatkowe w Krakowie, to nasze studio fotograficzne i filmowe ma ofertę w sam raz na miarę Twoich potrzeb!