O nas

Dzień dobry! Nazywamy się Timelapse Media i jesteśmy ekipą filmową, której szukasz. Od 2011 roku tworzymy filmy reklamowe, promocyjne, wizerunkowe, produktowe i dokumentalne. Cytując klasyka: przemierzyliśmy cały świat, od Las Vegas po Krym, realizując w tym czasie zdjęcia dla takich marek jak CNN, BBC, Matador Network, Destination Canada, Visit Scotland, Visit Pasadena, Topdeck czy TravelPlanet. Stąd w naszym portfolio znajdziesz filmy promujące atrakcje turystyczne zielonej Kostaryki, odludne miasteczka północnej Kanady, wulkaniczne wybrzeża Big Island na Hawajach czy zielone wzgórza Szkocji. 

 

Jak udało nam się zrealizować te ciekawe projekty? Cóż, czasami w życiu trzeba znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Realizując dwie wielkie pasje jednocześnie, czyli podróże i filmy, kilkakrotnie zdobyliśmy odznaki Vimeo Staff Picks, dzięki czemu nasze filmy stały się viralami. Te zasięgi sprawiły, że zgłosili się do nas Klienci z różnych zakątków świata. 

 

W przerwach między podróżami, w samym sercu Krakowa zbudowaliśmy własne, w pełni wyposażone studio filmowe i fotograficzne, dzięki któremu możemy produkować dla Was spoty reklamowe, filmy produktowe, animacje poklatkowe, biznesowe sesje zdjęciowe oraz webinary we własnej przestrzeni i na własnych warunkach. 

 

Dlaczego Timelapse Media? Jesteśmy jednymi z pionierów wykorzystania technik timelapse oraz hyperlapse w Polsce, ale wciąż stawiamy na poszukiwanie nowych i niekonwencjonalnych metod. Uważamy, że każdy projekt to nowe otwarcie, nie pozwalamy się zaszufladkować własnemu doświadczeniu. W naszych filmach nie istnieje pojęcia takie jak szablon, jeśli więc szukasz czegoś nowego, świeżego, niesztampowego, to świetnie trafiłeś. Zapraszamy na kawę – porozmawiajmy o wspólnym projekcie. 

O nas 3