Filmy poklatkowe Kraków – Timelapse

Filmy poklatkowe w Krakowie umożliwiają ukazanie upływu dłuższego okresu czasu lub wieloetapowego procesu w zaledwie kilku sekundach finalnej produkcji. Tak skompresowany ruch i obraz pozwalają na ubranie historii w lekką i ciekawą formę w postaci filmu timelapse. Zdjęcia poklatkowe, rejestrujące ruch sunących po niebie obłoków, widocznej gołym okiem Drogi Mlecznej czy ukazujące wzrost roślin oraz długoterminowe projekty kompletnych inwestycji budowlanych ciekawie urozmaicą projekt Twojej firmy. Dynamiczne filmy timelapse z pewnością przyciągną uwagę przyszłych klientów!

Jak realizujemy filmy poklatkowe w Krakowie?

 

Slider Motion Control stanowi narzędzie, które pozwala ekipie filmowej tworzącej nasze studio filmowe na płynny ruch kamery na ograniczonej przestrzeni, co daje filmowi poklatkowemu efekt płynnego dynamizmu. W połączeniu z uchwyconym upływem czasu, tego rodzaju rozwiązanie jest nietuzinkowym zabiegiem, który przyciąga uwagę widza. Motion Control dostarcza wielu możliwości w obrębie ruchu kamery, obrotów, zmian prędkości, kątów i rozmaitych trajektorii. A skoro oko kamery jest przedłużeniem widzenia oka ludzkiego, to możemy być pewni, że nasi widzowie będą zachwyceni, a właśnie to mają na celu filmy reklamowe w Krakowie.

 

Filmy poklatkowe i nie tylko…

 

Poza studiem filmowym Timelapse Media posiada również własne studio fotograficzne Kraków. Dzięki temu w jednym miejscu jesteśmy w stanie stworzyć materiały do każdego filmu promocyjnego. Jego produkcja pozwala na atrakcyjne przedstawienie wszelkich produktów, inwestycji, a nawet usług — to od Twoich potrzeb zależy to, co dla Ciebie stworzymy. W naszym studio poza filmami promocyjnymi i reklamowymi powstają także filmiki instruktażowe oraz korporacyjne, a także dokumentalne. Staramy się korzystać z takich ujęć, które pozwolą uchwycić to, co niezauważalne dla oka klienta lub Ciebie samego. Jesteśmy pewni, że filmy reklamowe, do których wyprodukowania wykorzystamy zdjęcia poklatkowe, spełnią Twoje oczekiwania.

 

Dbamy o każdą klatkę!

 

Jeśli marzysz o stworzeniu spotu reklamowego lub filmiku promocyjnego, który będzie wyróżniał się na tle innych dostępnych materiałów, technika timelapse pozwoli nam to osiągnąć. Decydując się na nasze usługi, możesz mieć pewność, że zadbamy o każdą klatkę realizowanego dla Ciebie filmu poklatkowego. Zaczniemy od przygotowania scenariusza, który będzie opierał się na naszych wspólnych pomysłach. Realizacja zdjęć poklatkowych, którą warto wzbogacić zastosowaniem techniki hyperlapse w Krakowie to także bardzo ważny element naszej pracy. By produkcja robiła jeszcze większe wrażenie animacje poklatkowe w Krakowie można urozmaicić materiałami, które zdołamy zdobyć, kręcąc filmy z drona w Krakowie.

 

Jeśli w Twojej głowie jest jeszcze inna wizja realizacji filmu poklatkowego chętnie się z nią zapoznamy. Jesteśmy pewni, że wspólnie, przy zastosowaniu techniki timelapse, uda się nam uzyskać efekt, który będzie robił naprawdę spore wrażenie! Zapraszamy do kontaktu — omówimy Twoje potrzeby i przygotujemy wstępny projekt produkcji timelapse, którą zrealizujemy w naszym studio filmowym.