Fotografia wnętrz Kraków

Fotografia wnętrz Kraków to miejsce tworzone przez ludzi, którzy realizują magiczne zapisy w postaci zdjęć i filmów przy użyciu profesjonalnych narzędzi. Oferujemy między innymi fotografię wnętrz w Krakowie. Wbrew pozorom wysokojakościowe ujęcia pokoi, łazienek i przestrzeni w mieszkaniach to nie lada wyzwanie. Idealne oddanie klimatu i stylu na zdjęciach wiąże się z posiadaniem dużego doświadczenia w fotografii wnętrz. Pracujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, agencji nieruchomości i deweloperów. Zdajemy sobie sprawę, że sprzedaż mieszkania czy domu lub też wynajęcie lokalu musi być poprzedzone skuteczną prezentacją wnętrza. Zapraszamy do owocnej współpracy!

Fotograf wnętrz Kraków — kompleksowa oferta

 

Jako doświadczony zakład fotograficzny z zespołem utalentowanych fotografów oferujemy między innymi wykonanie zdjęć wnętrz w Krakowie. Operujemy specjalnym oświetleniem, przez co na fotografiach zachowane są naturalne kształty i kolory umeblowania, ścian oraz dodatków.

W fotografii wnętrz bardzo ważne jest oddanie prawdziwego metrażu i stylu. Niektóre z przedmiotów są martwe takie jak sofa, dywan czy biurko, ale elementy roślinne już nie, dlatego pokazanie  tego na zdjęciach jest równie ważne.

 

Do kogo kierowana jest fotografia wnętrz Kraków?

 

Fotografia nieruchomości w Krakowie jest dla tych, którzy chcą lub potrzebują uwiecznienia czterech kąt do swojego portfolio, katalogu ofertowego czy na stronę internetową. Służymy pomocą między innymi dla osób, które zajmują się projektowaniem wnętrz. Wykonanie fotografii po urządzeniu i zaaranżowaniu sypialni, salonu czy pokoju dziecięcego to idealna forma portfolio do kolejnych zleceń. Agencje nieruchomości również korzystają z tego typu usług. Zdjęcia mieszkań, które mają być wystawione na sprzedaż lub wynajem, powinny dobrze odwzorowywać to, co jest w rzeczywistości. Tworzymy między innymi tak zwany timelapse, który ukazuje przestrzeń z wielu perspektyw, co jeszcze bardziej pomaga wyobrazić sobie pomieszczenie jedynie ze zdjęcia.

W naszej ofercie jest także studio fotograficzne Kraków, które można wynająć na potrzeby tematycznej sesji zdjęciowej. Miejsce ma 50 m2 powierzchni, 10 metrów odejścia, 5 metrów szerokości oraz 3,2 metry wysokości. Sprawdzi się także do nagrywania video. Wyposażenie studia jest bogate, można w nim z naleźć między innymi stanowiska komputerowe, aneks kuchenny, skalibrowany monitor do podglądu, makeup stand, statywy wysokie i niskie, lustra, drabiny, akwarium, i wiele więcej.

Produkcja filmowa Kraków — zachęcamy do zapoznania się z ofertą.